თანამედროვე სამშენებლო ინდუსტრია სწრაფად ვითარდება, შესაბამისად ციფრული ტრანსფორმაცია, განსაკუთრებით პროცესების ავტომატიზაცია და მონაცემებზე დაფუძნებული გადაწყვეტილებების მიღება ყველა კომპანიისთვის სულ უფრო და უფრო კრიტიკული ხდება.
„ანაგი“აეროპორტის ახალი ტერმინალის მშენებლობას იწყებს
სამშენებლო კომპანია „ანაგი“ აგრძელებს ქვეყნისთვის სტრატეგიულად მნიშვნელოვანი პროექტების განხორციელებას. 2017 წლის აგვისტოში კომპანია „ანაგმა“ მონაწილეობა მიიღო და გაიმარჯვა სახელმწიფოს მიერ გამოცხადებულ ტენდერში.
რესერტიფიკაციის პროცესი წარმატებით დასრულდა
2017 წლის აგვისტოში სამშენებლო კომპანია „ანაგმა“ წარმატებით გაიარა რესერტიფიკაცია სტანდარტიზაციის საერთაშორისო ორგანიზაციის დადგენილი წესების შესაბამისად და მოიპოვა ISO 9001:2015-ის სერტიფიკატი.
„ანაგსა“ და „სპექტრს“ შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი
სამშენებლო კომპანია „ანაგსა“ და საზოგადოებრივ კოლეჯ „სპექტრს“ შორის გაფორმდა მემორანდუმი, რომლის მიზანია საქართველოს სამშენებლო სექტორში პროფესიული განათლების ხარისხისა და სტუდენტთა კვალიფიკაციის ამაღლება
სავაჭრო-გასართობი ცენტრი “ისთ ფოინთი” გაიხსნა
თბილისში, კახეთის გზატკეცილზე, საქართველოში ყველაზე მასშტაბური სავაჭრო და გასართობი ცენტრი, “ისთ ფოინთი” გაიხსნა. ობიექტი საზეიმოდ საქართველოს ვიცე-პრემიერმა, ენერგეტიკის მინისტრმა კახა კალაძემ გახსნა.